Hírek, események az iskola életéből

Könczöl Ádám 12. C osztályos tanuló részt vett a Cyprus Junior nemzetközi tollaslabda versenyen. Ádám szenzációs játékkal ezüstérmet nyert és ezzel az eredménnyel már a világranglista 19. helyére lépett előre.

Könczöl Ádám 12. C osztályos tanuló megvédte címét és ismét tollaslabda Junior Magyar Bajnok lett.

Könczöl Ádám 12. C osztályos tanuló csapata, az El-Co Tech Tisza Tollas Se címvédőként, zsinórban immár
3. alkalommal nyerte el a csapatbajnoki címet, a szombaton Szegeden megrendezett fináléban.

Könczöl Ádám 11. C osztályos diákunk Budapesten a tollaslabda U19-es korosztály Országos Bajnokságon magabiztos játékkal magyar bajnoki címet szerzett.

2021. május 2-án rendezték meg Dunakeszin a VSD Pesti Sport Kupa felnőtt tollaslabda versenyt, ahol Könczöl Ádám 11. C osztályos tanulónk egyéniben első, még párosban harmadik helyet szerezte meg kitűnő játékkal.

2021. március 20-án rendezték meg a Férfi I. osztályú tollaslabda csapatbajnokság rájátszását Szegeden, amelyet a Goodwill Pharma Tisza Tollas Se az első helyről várt.

Szoros küzdelemben sikerült a címvédés, így Könczöl Ádámék idén is bajnoki arannyal zárták a csapatbajnokságot.

2021. január 30-án rendezték meg Szegeden, a Károlyi Ákos Kupa U19 tollaslabda versenyt, amelyen Könczöl Ádám is részt vett. Ádám magabiztos játékkal szerezte meg egyéniben az első helyet még párosban Muhari Marcival harmadikok lettek.

2021. január 24-én rendezték meg Cegléden a Ludovika Kupa felnőtt tollaslabda versenyt, ahol Könczöl Ádám is részt vett. Ádám kitűnő játékkal első lett férfi egyéniben és férfi párosban is Szenjai Balázs oldalán. A képen még Ádám edzője Didi Purwanto látható.

2021 januárjában rendezték meg Cegléden a tollaslabda Living Sport Kupa A kategóriás felnőtt versenyt, ahol Könczöl Ádám 11. C osztályos tanuló is indult.

Kereszti Zoltánnal férfi párosban első helyet szerezték meg.

A képen középen Didi Purwanto edző látható.

Cegléden rendezték meg a Living Sport Kupát, ahol Könczöl Ádám 11. C osztályos tanuló az eggyel idősebbek között indult és remek eredményt elérve az első helyen végzett. A képen Ádám indonéz edzője Didi Purwanto.

Cegléden rendezték meg a tollaslabda Help-R kupát, ahol Könczöl Ádám 11. C osztályos tanulónk a felnőttek között próbált szerencsét. Egyéniben 3., férfi párosban 2. helyezést ért el.

A hétvégén rendezték meg Szegeden a felnőtt I. osztályú tollaslabda csapatbajnokság rájátszását. Ebben érdekelt volt a Tisza Tollas SE csapata is, melynek tagja Könczöl Ádám 11. C osztályos tanuló is. A csapat minden riválisát legyőzve megszerezte a felnőtt Magyar Bajnoki címet.

Könczöl Ádám 11. C osztályos tanulónk az U19-es Tollaslabda Magyar Bajnokságon, Budapesten az idősebbek között próbált szerencsét és két érmet is szerzett. Egyéniben harmadik, párosban második helyezést ért el.

Lengyelországban, Gniezno-ban rendezték meg az U17-es korosztály csapat és egyéni tollaslabda európa-bajnokságát.

Könczöl Ádám 10. C osztályos diákunk 128 indulóból a legjobb 32 közé jutott, ahol igen nagy csatában kapott ki, európa egyik legjobb orosz versenyzőjétől.

A delmagyar.hu kapcsolódó cikke...

Folytatódik a szép hagyomány a Goodwill Pharma Tisza Tollas SE-nél: a szegedi egyesület ezúttal is képviselteti magát a tollaslabdázók korosztályos Európa-bajnokságán. Az U17-esek pénteken rajtoló lengyelországi eseményén Bozsogi Anna és Könczöl Ádám lesz ott a magyar válogatottban.

Könczöl Ádám 9. C osztályos tanulónk a 2019 áprilisában megrendezett tollaslabda U17 Magyar Bajnokságon egyéniben a 2. helyezést érte el.

2019. január 19-én rendezték meg Budapesten a Vízmű Kupa U19 tollaslabda versenyt, ahol Könczöl Ádám 9. C osztályos tanulónk az egyel idősebbek között indult el. Igen komoly sikert elérve, Ádám az első helyen végzett.

Az elmúlt hétvégén rendezték meg Pécsett, 10 ország részvételével a Nation To Nation U15. csapatversenyt.
A Magyar Válogatott, melynek tagja Könczöl Ádám (9. C) is, szenzációs eredményt elérve az első helyen végzett.
Az eredmény azért kimagasló, mert olyan erős "tollas nemzetek" is legyőzésre kerültek, mint Dánia, Belgium, Ukrajna, Svájc.

Az elmúlt hétvégén (2018. október 19-21.) Könczöl Ádám 9. C osztályos tanulónk az Austrian U17 International tollaslabda versenyen vett rész Mödlingben. 64 induló közül úgy jutott be a legjobb 16 közé, hogy nem a saját korcsoportjában indult, hanem egyel idősebbek között.

Könczöl Ádám 9. C osztályos tanuló Slovak Youth International U15 2018 (2018.09.28-30., Trencsén) tollaslabda versenyen indult a korosztályos válogatott tagjaként. Több mint 10 ország 67 versenyzője közül Ádám szerezte meg az első helyet.